Nasza szkoła jest wesoła i do środka szybko woła!

32 472 02 01

gim-mszana@wp.pl

44-325 Mszana

ul. Sportowa 3

07:00 - 16:00

Pon.- Pt.

32 472 02 01

gim-mszana@wp.pl

44-325 Mszana

ul. Sportowa 3

07:00 - 16:00

Pon.- Pt.

Nasza szkoła jest wesoła i do środka szybko woła!

32 472 02 01

gim-mszana@wp.pl

44-325 Mszana

ul. Sportowa 3

07:00 - 16:00

Pon.- Pt.

32 472 02 01

gim-mszana@wp.pl

44-325 Mszana

ul. Sportowa 3

07:00 - 16:00

Pon.- Pt.

Aktualności

Wczoraj odbyły się dwie lekcje o oszczędzaniu przeprowadzone przez przedstawicielki banku PKO BP w Jastrzębiu –Zdroju – p. Anetę Styc i p. Joannę Radecką w dwóch grupach: dla uczniów klas I, II i III oraz dla uczniów klas IV i V. Tematem w pierwszej grupie wiekowej było gospodarowanie budżetem domowym. Uczniowie świetnie sobie poradzili z uzupełnianiem informacji na kartach pracy. 
Więcej
20 maja odbyło się spotkanie klas VII i VIII z asp. Sebastianem Marciniakiem. Tematem prelekcji była odpowiedzialność karna nieletnich. Bardzo dziękujemy za cenne informacje i wskazówki.
Więcej
Wczoraj w naszym kościele odbył się Koncert Papieski upamiętniający 104. rocznicę ziemskich urodzin świętego Jana Pawła II, podczas którego zaśpiewały Antosia Marek, Anastazja Sokołowska, Zuzia Sierny, Lenka Gąsior i Magda Komarek. Koncert poprowadziły Karolina Grabiec, Julia Rduch oraz Tatiana Pawłowska. Obsługą sprzętu nagłaśniającego zajął się nasz niezawodny absolwent – Kuba Zając. Dziękujemy wszystkim osobom, które skorzystały z zaproszenia i przybyły 
Więcej
Trzymamy kciuki za naszych ósmoklasistów, którzy dziś piszą egzamin z języka polskiego, jutro z matematyki, a w czwartek z języka obcego. Życzymy powodzenia i jak najwyższych wyników.
Więcej
W klasie II a lektura to nie przykry obowiązek, lecz okazja do wielkich podróży. Dzięki książce „Afryka Kazika” Łukasza Wierzbickiego, który w latach trzydziestych XXw. przemierzył Afrykę rowerem, przeżyliśmy barwne spotkanie z mieszkańcami Afryki i dziką przyrodą. Utrwaliliśmy na papierze krajobraz czarnego lądu oraz zebraliśmy ważne informacje nie tylko w notatce, ale na wspólnie zrobionych plakatach. Zapraszamy do fotorelacji oraz 
Więcej
7 maja uczniowie klas czwartych pojechali na wycieczkę szkolną zwiedzać Beskid Żywiecki. Najpierw wyruszyli do Beskidzkiego Centrum Nauki „NAUKOTECHNIKA” w Świnnej, gdzie mieli okazję uczestniczyć w pokazie z użyciem ciekłego azotu oraz w warsztatach geologicznych. Wykonywane doświadczenia były bardzo efektowne i przyciągające uwagę, powstawało dużo „dymu” oraz wybuchów będących następstwem wysokiej rozprężności ciekłego azotu. Dodatkowo, każdy z uczniów mógł dotknąć 
Więcej
Michał Czajka z klasy III b zdobył III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym. Michałowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Więcej
Klasa V b wzięła udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy o filmie „Akademia Pana Kleksa” i zajęła w nim 9. miejsce. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni i otrzymali upominki. Wielkie brawa!  
Więcej
26 i 27 kwietnia odbył się w Bielawie finał VII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dolnośląska Nutka 2024. Zaśpiewało na nim 130 wokalistów wyłonionych w pierwszym etapie z ponad 400 zgłoszeń. Magda wykonała utwór „Sypka” z repertuaru Artura Barcisia i otrzymała wyróżnienie w kategorii 14 – 16 lat. Reprezentowała Szkołę Muzyki Rozrywkowej KAHAL w Wodzisławiu Śląskim. Gratulujemy!  
Więcej
Dzisiaj odbyła się akademia upamiętniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Piękne, patriotyczne teksty oraz nastrojowa muzyka podkreśliły ważność tego wydarzenia. W przedstawieniu wzięli udział: Anastazja Sokołowska, Maks Milewski, Karolina Grabiec, Julia Rduch, Alicja Sowisz, Miłosz Pogorzelski, Antosia Marek, Antek Zakrzewski, Tatiana Pawłowska, Lena Gąsior, Zuzia Sierny, Paweł Szymański oraz Igor Paloc.
Więcej
Ostatnie aktualności
Skip to content