Nasza szkoła jest wesoła i do środka szybko woła!

32 472 02 01

gim-mszana@wp.pl

44-325 Mszana

ul. Sportowa 3

07:00 - 16:00

Pon.- Pt.

32 472 02 01

gim-mszana@wp.pl

44-325 Mszana

ul. Sportowa 3

07:00 - 16:00

Pon.- Pt.

Nasza szkoła jest wesoła i do środka szybko woła!

32 472 02 01

gim-mszana@wp.pl

44-325 Mszana

ul. Sportowa 3

07:00 - 16:00

Pon.- Pt.

32 472 02 01

gim-mszana@wp.pl

44-325 Mszana

ul. Sportowa 3

07:00 - 16:00

Pon.- Pt.

Kadra

Nauczyciele

1. mgr Dorota Pukowiec – dyrektor, edukacja wczesnoszkolna
2. mgr Renata Gałaszek – wicedyrektor, historia
3. mgr Ewa Pukowiec – edukacja wczesnoszkolna, język polski
4. mgr Ewa Wałach – edukacja wczesnoszkolna
5. mgr Jolanta Król – edukacja wczesnoszkolna
6. mgr Klaudia Brudny – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
7. mgr Mirosława Bura – edukacja wczesnoszkolna i wychowanie fizyczne
8. mgr Edyta Surowiec – edukacja wczesnoszkolna
9. mgr Małgorzata Holona – religia
10. mgr Monika Kowalska – język polski, historia
11. mgr Agnieszka Bienia – pedagog specjalny
12. mgr Aneta Kańtoch – psycholog
13. mgr inż. Ewa Pasich – matematyka
14. mgr Katarzyna Winsławska – pedagog
15. mgr Daria Borkowska – pedagog specjalny, surdopedagog
16. ks. mgr Marceli Rabstein – religia
17. mgr Wiesława Tatarczyk-Sitek – biologia, chemia, przyroda
18. mgr Urszula Tchorowska – matematyka, technika
19. mgr Lucyna Tkocz-Ułanowicz – muzyka, język polski
20. mgr Aleksandra Honisz – pedagog specjalny, fizjoterapeuta
21. mgr Marcin Sosna – wychowanie fizyczne, informatyka
22. mgr Michalina Hojka – nauczyciel biblioteki
23. mgr Aneta Pydzińska – Bochenko – historia, wos
24. mgr Sylwia Probierz – język angielski
25. mgr Ewa Kurpis – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
26. mgr Magdalena Sosna – język niemiecki
27. mgr Daria Szermuszyn – język angielski, plastyka
28. mgr Beata Wieszołek – matematyka, chemia, fizyka
29. mgr Aneta Kawalerowicz – język polski
30. mgr Katarzyna Lewandowska – religia
31. mgr Edyta Kowalkowska – pedagog specjalny
32. mgr Marta Cieślik – świetlica, logopedia
33. mgr Anna Cuber – język angielski
34. mgr Justyna Mądry – pedagog specjalny, tyflopedagog
35. mgr Elżbieta Myśliwa – doradca zawodowy
36. mgr Marzena Langer – pedagog specjalny
37. Klaudia Kuźnik – pomoc nauczyciela
38. Anna Kędroń – pomoc nauczyciela

PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

Wanda Wiertelorz – sekretarz szkoły
Justyna Jarząbek- samodzielny referent
mgr Małgorzata Kosiorek – Buła – księgowa

PRACOWNICY OBSŁUGI:

Bernadetta Zielińska, Krystyna Wita, Aniela Szkatuła, Grażyna Adamczyk, Dorota Wiśniewska, Jolanta Tomaszczyk, Joanna Hojka, Mariola Sobala, Michał Brejza, Rafał Zmuda.

Skip to content